_______________________
נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : שער לחניה

שער חשמלי לחניה

... (קרא עוד...)

קלדור

שער כניסה... (קרא עוד...)

קלדור

שער כניסה אטום בשילוב זכוכית ניתן להזמין דוגמה לפי בקשת... (קרא עוד...)

סטריפים בשילוב זכוכית

שער חשמלי  ושער הולכי רגל בשילוב... (קרא עוד...)

קלדור

שער כניסה דגם קלאסי משולב דלת... (קרא עוד...)

חיתוך לייזר

שער הולכי רגל בשילוב חיתוכי לייזר ניתן להזמין לפי בקשת... (קרא עוד...)

דגם סטריפים מרווחים

שער חשמלי מתרומם דגם פח עים... (קרא עוד...)

IMG_0113

חידוש חזית בית בראשל״צבשערי אלומניום.שער חנייה דו כנפי,שער כניסה, דלת אשפה וגדר משלימה.דגם הייטק בשילוב זכוכית חלבית.צבע שמנת 9001... (קרא עוד...)

שער חניה נגרר

  פתיחת השער מתבצעת ע"י הזזת השער הצידה בעזרת מסילת ברזל ומנוע, יתרונו הבולט הוא שאין הגבלת גובה לכניסה לחניה, חסרונו, שהוא גורע לפחות 40 ס"מ ממפתח... (קרא עוד...)

שער חניה מתרומם

  פתיחת השער מתבצעת ע"י הנפת השער כולו כלפי מעלה בעזרת מערכת קפיצים ומנוע, יתרונו הבולט הוא שמפתח החניה נשאר כמעט כמו שהוא והשער גורע 15 ס"מ בלבד, חסרונו, שהשער מוגבל בגובה הכניסה לחניה עד 2.25... (קרא עוד...)

קלדור

שער חנייה בשערי חניה חשוב כי הפתיחה מרחוק תהיה נוחה ובטיחותית. במסגריית קל דור מייצרים שערי חניה בעלי מנועים איטלקיים איכותיים ובטיחותיים ומחומרים איכותיים העומדים בתקן. מסגרית קל דור מתמחה ביצור שערים ממתכת... (קרא עוד...)

שערים חשמליים - הכניסה אל השקט ובחירת הביטחון הרצוי

רוב האנשים מחפשים את השקט בחייהם. הם תרים אחר היכולת להותיר את הרכב בחנייה הקרובה למקום המגורים או העבודה מבלי למצוא אותו פגום או הרוס . כאשר בוחרים אלטרנטיבות של ביטחון, הדברים יכולים להראות אחרת. להבין את הצורך חשוב... (קרא עוד...)

שער חניה כנפיים

  פתיחת השער מתבצעת ע"י פתיחה פנימה או החוצה של 2 כנפיים בעזרת בוכנות חשמליות, יתרונו של שער זה הוא שאין הגבלה של גובה כניסה לחניה והשער כמעט ולא גורע ממפתח החניה, חסרונו, אם הכנף נפתחת פנימה זה יוצר בעיה של עומק החניה... (קרא עוד...)

קלדור

[catalogImages:Electric_Gates]   שערים חשמליים לחנייה תפקידו של השער החשמלי הוא תחימת החצר. שערים חשמליים הם חוצצים שנועדו גם להגנה וגם מהווים אלמנט דקורטיבי שבדרך כלל תופס מקום מכובד בעיצוב הגדר. לכן כאשר בוחרים שער חשמלי,... (קרא עוד...)

קלדור

[catalogImages:Electric_Gates]   שער חניה חשמלי כאשר מתכננים שער חניה צריך לחשוב על המטרה שאותה הוא משרת ובהתאם לכך לבדוק את היתרונות והחסרונות של כל סוגי השערים המצויים כיום בשוק. במסגריית קל דור נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי... (קרא עוד...)

קלדור

[catalogImages:Fences]   שערים וגדרות הגדר והשער הם כמו אח ואחות, והם צריכים להתאים יחד ליצירת מראה מושלם. אבל לא רק הנראות חשובה, לגדר והשער תפקיד חשוב והם משלימים אחד את השני בתחימת איזורים מחד וביצירת פתח כניסה לאיזור... (קרא עוד...)

קלדור

[catalogImages:Gate]   שערים לבית - שערי כניסה   שער הכניסה לבית הוא הפתח הראשוני אל הבית ולכן כל הבאים בפתח ביתכם רואים אותו ומשתמשים בו. העיצוב שתבחרו עבור שערי הכניסה למתחם החצר שלכם מייצג בצורה מסויימת את תפיסת... (קרא עוד...)

שאלות תשובות

  איך מקפידים על איכות בקל דור? המתכת נרכשת מחברת שרמר, בעלת תקן ישראלי לייצור מתכת. הפרופיל הייחודי פותח ועוצב בקל דור ועונה על הצורך של יצירת מוצרים חזקים ואיכותיים בעלי עיצוב אומנותי ייחודי.... (קרא עוד...)

קל דור - אומנות האלומניום

קל דור ושרי דור, שני מסגריות שמנוהלות ע"י אותם בעלים ומתמחות בייצור והרכבה של מוצרים וחומרים שונים. שרי דור, הוקמה בשנת 1997, מתמחה בייצור והרכבה של עבודות ברזל כגון מעקות פנים וחוץ, סורגים שונים ומגוונים, מדרגות ועוד. קל... (קרא עוד...)

שרידור - אומנות הברזל

  קל דור ושרי דור, שני מסגריות שמנוהלות ע"י אותם בעלים ומתמחות בייצור והרכבה של מוצרים וחומרים שונים. שרי דור, הוקמה בשנת 1997, מתמחה בייצור והרכבה של עבודות ברזל כגון מעקות פנים וחוץ, סורגים שונים ומגוונים, מדרגות ועוד.... (קרא עוד...)


עיצוב