_______________________

שער לחניה דגם 40

DSC06082
DSC06082

שער חשמלי לחניה דגם 42

DSC06076
DSC06076

שער חשמלי לחניה דגם 41

DSC06072
DSC06072

שער חשמלי לחניה דגם 39

DSC06064
DSC06064

שער חשמלי לחניה דגם 38

DSC06035
DSC06035

שער חשמלי לחניה דגם 37

DSC06029
DSC06029

שער חשמלי לחניה דגם 36

DSC06027
DSC06027

שער חשמלי לחניה דגם 35

DSC06023
DSC06023

שער חשמלי לחניה דגם 34

DSC06018
DSC06018

 

שער חניה חשמלי

כאשר מתכננים שער חניה צריך לחשוב על המטרה שאותה הוא משרת ובהתאם לכך לבדוק את היתרונות והחסרונות של כל סוגי השערים המצויים כיום בשוק. במסגריית קל דור נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי בכל הקשור לשערי חניה ולמצוא ביחד אתכם את המוצר המתאים.

השאלה הראשונה לגבי שער חניה היא תדירות הפתיחה שלו. האם הוא נועד לשריין מקום חניה למכונית אחת שיוצאת פעם ביום, או שדוקא מדובר בשער שנועד לתחום מגרש חניה פעיל?
האם יש אלמנט בטחוני בפתיחה וסגירת השער (ולכן רצוי שייפתח מהר וייסגר במהירות) או לא.
האם יש שומר ליד השער המפעיל אותו, או שדוקא הנכנסים והיוצאים עושים זאת?
האם נדרשת הפעלה בשלט רחוק של הפתיחה והסגירה או לא?
האם הפתרון הפתיחה הנכון בהתאם למקום שבו יש להתקין את השער הוא פתיחת הזזה החוסכת מקום אך לא תמיד מתאימה (למשל במדרון) או דוקא פתיחת כנפיים שבעצם "פולשת" לתוך המרחב הציבורי שמחוץ לחצר, אך יכולה להתאים יותר לתנאי שטח מסויימים ואולי דוקא שער מתרומם הוא הפתרון המתאים לכם?
האם שער החניה צריך להיות שער חשמלי או דוקא בעל פתיחה ידנית?


אצלנו בקל דור תוכלו לבחון את כל סוגי שערי החניה השונים ולקבל מוצר בהתאמה אישית.

לא כל מי שיודע לרתך יכול לייצר ולהתקין עבורכם שער חניה מקצועי ובטיחותי להפעלה. שערי חניה הם מטבעם גדולים יחסית ולכן גם לנראות שלהם יש חשיבות רבה. במסגריית קל דור בחרנו בדרך של שילוב בין פרקטיות לבין אומנות. אנו מייצירים שערי חניה אומנותיים מאלומיניום תוך הקפדה על חומרי גלם איכותיים, הליך ייצור מוקפד, וגימור מושלם בצביעה אלקטרוסטטית בתנור. מתכת האלומיניום, שהיא גם קלת משקל וגם עמידה בחמצון וחזקה היא החומר האידיאלי לשערי חניה. אנו משלבים חיתוכי לייזר וזכוכית בעיצובים שלנו. שערי החניה של קל דור הם יצירת אומנות שימושית.

במסגריית קל דור תקבלו שירות אישי לכל אורך הדרך. מהגדרת הצרכים והתאמת השער הנכון ביותר עבורכם, דרך בחירת העיצוב מתוך תיק עבודות נרחב, ועד התקנת השער בשטח, על כל המשתמע מכך. אם תבחרו בשער חניה חשמלי, המנועים האיכותיים שבהם אנו משתמשים הם מתוצרת איטליה ומובטח כי ישרתו אתכם לאורך שנים. כל השערים והגדרות שלנו עמידים בפני קורוזיה בשל הגימור המוקפד ולא דורשים טיפול מיוחד.

במסגריית קל דור צוות מסור שעובד עם כל הנשמה!
אנו מייצרים אומנות בהנאה ושמחה. חשוב לנו שלקוחותינו יהיו מרוצים ויהנו מן המוצרים שלנו יום יום. בכל פעם שתגיעו הביתה להחנות את הרכב ותסתכלו בשער החניה המרהיב שהוכן עבורכם במסגריית קל דור , תחייכו – וזאת בעצם המטרה שלנו!

| שער חנייה חשמלי || שער לחניה || שערים לחניה |
 

מבצע לחודש בלבד!
תיבת דואר מתנה לכל המזמין
שער כניסה חשמלי 

עיצוב