_______________________

שאלות תשובות

איך מקפידים על איכות בקל דור?  איך מקפידים על איכות בקל דור?

המתכת נרכשת מחברת שרמר, בעלת תקן ישראלי לייצור מתכת. הפרופיל הייחודי פותח ועוצב בקל דור ועונה על הצורך של יצירת מוצרים חזקים ואיכותיים בעלי עיצוב אומנותי ייחודי. חיתוך ובלייזר והקפדה על הליכי יצור נכונים רק משלימים את התמונה. גימור בצביעה אלקטרוסטטית בתנור מבטיחה את עמידות המוצר לאורך שנים.

מהו מרווח פתיחה של שער חניה מאלומיניום תוצרת קל דור?  מהו מרווח פתיחה של שער חניה מאלומיניום תוצרת קל דור?

מרווח הפתיחה הסטנדרטי הנהוג בשוק של שער חניה בהרמה הוא 2.05 מטר. בקל דור ניתן לייצר גם מנגנוני הרמה לשערים שיעלו עד לגבהים של 2.20 ועד 2.30 מטר לפי צרכי הלקוחות.

מה חשוב לדעת כשבוחרים שער חשמלי?  מה חשוב לדעת כשבוחרים שער חשמלי?

חשוב לקחת בחשבון את השטח שאותו רוצים לסגור עם השער, כמה מקום יש, האם המפתח צר או רחב, מה גובה הפתיחה הנדרש. שיקולים נוספים הם שיקוליים של בטיחות בהפעלת השער, איך ייפתח וכיצד יופעל. כמו כן כדאי לשקול גם שיקולים של עיצוב ונראות ולהתאים את השער לסביבתו. בקל דור נותנים ייעוץ צמוד בבחירת המוצר ותכנון השער כך שהוא יתאים בצורה מיטבית לצרכים שלכם.

האם המוצרים של קל דור עמידים?  האם המוצרים של קל דור עמידים?

בוודאי! מתכת האלומיניום היא חזקה ועמידה. הגימור האיכותי שכולל הכנה לצבע ושטיפה כללית, טיפול נגד חלודה וצביעה אלקטרוסטטית בתנור מבטיח כי השער יהיה עמיד בקורוזיה לאורך זמן וללא טיפול מיוחד.

מה מיוחד בחומרי הגלם של מסגרית קל דור?  מה מיוחד בחומרי הגלם של מסגרית קל דור?

חומרי הגלם של מסגריית קלדור מיוצרים כולם על ידי מפעלים ישראליים. כך יכולה קל דור לוודא את איכות הפרופילים מחד ולתרום לתעשייה מקומית מאידך. קל דור עושה שימוש בפרופיליי אלומיניום ייחודים שתוכננו ועוצבו במסגריה. זהו חומר גלם איכותי, עמיד וייחודי שמאפשר יצירת מוצרי אומנות שימושיים במסגריה.

איזה שירות אפשר לקבל במסגריית קל דור  איזה שירות אפשר לקבל במסגריית קל דור
בקל דור מלווים את הלקוח מהרגע שהוא נכנס בדלת ועד שהוא מקבל מוצר מוגמר, וגם אחר כך. השירות והאמינות הם לב ליבו של המסגריה הפורחת ויוסי נחמני, המייסד מפקח על נושא השירות באופן אישי. בקל דור יישב אתכם נציג שיעזור לכם להבין את הצרכים שלכם ויתאים עבורכם את המוצר הנכון ביותר עבורכם. התכנון והיצור מוקפדים לכל אורך הדרך ותמיד תוכלו לדעת איפה הדברים עומדים. בקל דור תקבלו מוצר איכותי ומוגמר
מה מיוחד כל כך במנועים לשערים חשמליים שבהם מסגריית קל דור משתמשת?  מה מיוחד כל כך במנועים לשערים חשמליים שבהם מסגריית קל דור משתמשת?

המנועים האיטלקיים תוצרת חברת BELINCA עומדים בתקני יצור ובטיחות אירופיים. למנועים מנגנון ANTI CRASH שמאתר את ההתנגדות הכי קלה ומפסיק מייד את פעולת המנוע. כך השער הוא בטיחותי כי הוא מפסיק מיד לזוז במדיה ונתקל במשהו (חפץ או חלילה בן אדם) וגם אורך חיי המנוע עולה שכן המנוע לא עובד בעומסים לא רצויים. המנועים מגיעים מהיצרן עם שנת אחריות. ההתקנה נעשית לפי תכנון מוקפד מראש בהתאם לגודל ומשקל השער. המנוע עובר כיוון וכיול קפדני. צוות של מסגריית קל דור ילווה אתכם בהדרכת שימוש פרטנית ואישית לשער הממונע ולאחזקתו השוטפת. השער החשמלי שלכם ישרת אתכם נאמנה שנים רבות.

מה מיוחד במוצרים של קל דור?  מה מיוחד במוצרים של קל דור?

בקל דור ישנו ידע מצטבר ונסיון רב במסגרות ואומנות המתכת. כאן אין פשרות על איכות המוצר והשירות ולכן אצלנו תקבלו את המוצר הטוב והאיכותי ביותר. יוסי נחמני, הבעלים והמייסד הוא בעל תואר באדריכלות ועיצוב פנים והעיצובים הייחודיים שלו הם יצירות אומנות של ממש לבית שלכם. איש צוות המסגריה יישב אתכם ויבין לעומק את הצרכים שלכם ויעזור לכם לבחור את המוצר המתאים לכם ביותר מתוך תיק עבודות נרחב.

מה הופך את קל דור לכל כך ייחודית?  מה הופך את קל דור לכל כך ייחודית?

הידע המצטבר של יוסי ומוטי, אנשים טובים, עובדים איכותיים והאמונה כי צריך לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר הם הלב של מסגריית קל דור. אצלנו תקבלו יחס אישי וחם מאנשים שאוהבים את מה שהם עושים. מסגרייה עם נשמה, יצירת אומנות במתכת. רק בקל דור השער הוא לא רק שער והמעקה הוא לא רק מעקה – עבודות המסגרות כאן הן ממש יצירת אומנות.

מהם היתרונות של שער מאלומיניום?  מהם היתרונות של שער מאלומיניום?

האלומיניום היא מתכת חזקה אך קלת משקל ולכן היא אידאלית ליצירת שערים גדולים. כך נוצר מצב שהשער אמנם גדול וחזק אך מאידך הוא קל משקל ונוח להפעלה. הגימור האיכותי של קל דור, והמנועים המעולים מתוצרת איטליה מבטיחים כי השער שקניתם אצלנו יישרת אתכם נאמנה עוד שנים רבות.

באיזה מנועים משתמשים בקל דור לשערים חשמליים?  באיזה מנועים משתמשים בקל דור לשערים חשמליים?

אנו משתמשים במנועים איכותיים מאיטליה מתוצרת חברת BELINCA ולא בחיקויים תוצרת המזרח הרחוק. החברה האיטלקית נותנת שירות וליווי למנועים שלה בכל העולם. המנוע נבחר בקפידה לפי דגם השער, משקלו וגודלו. תכנון מוקפד זה מבטיח כי המנוע יפעל היטב ויחזיק שנים רבות.

מה מיוחד בגימור האיכותי של קל דור?  מה מיוחד בגימור האיכותי של קל דור?

מסגריית קל דור דואגת לגימור איכותי ועמיד של עבודות באלומיניום ועובדת עם מצבעות המובילות בישראל תוך שמירה על סטנדרט מוקפד של גימור וצביעה אלקטרוסטטית בתנור. ההקפדה על הליכי הגימור מבטיחה מוצר איכותי ועמיד לאורך זמן בפגעי מזג אויר וחלודה, וזאת ללא טיפולי אחזקה מיוחדים.


| שערים של קלדור || אלומיניום || גדרות |
 

מבצע לחודש בלבד!
תיבת דואר מתנה לכל המזמין
שער כניסה חשמלי 

עיצוב