_______________________

קל דור - אומנות האלומניום

קל דור ושרי דור, שני מסגריות שמנוהלות ע"י אותם בעלים ומתמחות בייצור והרכבה של מוצרים וחומרים שונים. שרי דור, הוקמה בשנת 1997, מתמחה בייצור והרכבה של עבודות ברזל כגון מעקות פנים וחוץ, סורגים שונים ומגוונים, מדרגות ועוד. קל דור, הוקמה בשנת 2009, מתמחה בייצור והרכבה של עבודות אלומיניום כגון שערי חניה חשמלים, גדרות,שערי כניסה ועוד. שני המסגריות,בעלות אופי משפחתי וחם, ממוקמות במשק משפחתי שנמצא בשדה דוד שבדרום ומעסיקות עשרות עובדים מיומנים ומסורים לעסק.עבודות המסגרות מבוצעות בעזרת פרופילים ייחודיים ומיוחדים שעוצבו במיוחד ע"י שני הבעלים.

בקל דור ושרי דור בא הידע הייחודי והנסיון המצטבר של הבעלים והעובדים לידי ביטוי במוצרים (שערי כניסה, שערי חנייה, גדרות ושערים, שערים חשמליים, מעקות ברזל, סורגים) וזאת מרגע הקמתן. כיום נותנת מסגריית קל דור מענה לכל המוצרים באלומיניום ומתחרה בכבוד במסגריות גדולות המובילות בענף.

הבחירה באלומיניום ליצירת שערי חניה חשמליים, מוצר הדגל של מסגרית קל דור, גדרות ועוד מוצרי מסגרות היא טבעית. האלומיניום הוא גם קל משקל וגם עמיד מאוד, והוא חומר מעולה ואיכותי המתאים לעבודות האומנות של קל דור. בקל דור מקפידים על איכות ועמידות המוצרים בהכנה לצביעה על ידי שטיפה כללית ולאחר מכן גימור בצביעת תנור אלקטרוסטטית וזאת על מנת להבטיח עמידות נגד חלודה וקורזיה לאורך זמן ובלי להדרש לטיפול מיוחד. בקל דור עובדים עם מנועים איכותיים ואמינים תוצרת איטליה העומדים בתקנים אירופאיים ובעלי מערכת ANTI CRASH המאריכה עוד את חיי המנוע. התקנת המנועים נעשית תוך ליווי צמוד של איש השירות. שילוב של זכוכית צבעונית וחיתוכי לייזר משלימים את התמונה למתן מוצר מוגמר ייחודי ואומנותי.

בקל דור מתאימים את השערים הדקורטיביים לצרכים המיוחדים של הלקוח. צוות המומחים של המסגריה יושב עם הלקוח, לוקח מידות ומשרטט את השטח המיועד לשער או  לגדר ומברר לעומק את צרכי הלקוח. הלקוח מוזמן להתבונן בתיק העבודות הנרחב של המסגריה ולבחור שער או גדר המתאימים עבורו. בקל דור גאים ושמים דגש גדול על איכות המוצרים ואמינותם, איכות השירות והקשר האישי עם הלקוח.


| מסגריית קל דור || מסגר || מסגריה |
 

מבצע לחודש בלבד!
תיבת דואר מתנה לכל המזמין
שער כניסה חשמלי 

עיצוב